Night Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

3 posters

Go down

Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

Post  Dark Pristess Thu May 07, 2009 11:17 am

Tu: Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Sensai

Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\\'ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\\'a dat\\'o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!
Dark Pristess
Dark Pristess
Admin
Admin

Female Capricorn Rooster
Posts : 430
Points : 516
Reputation : 0
Join date : 2009-03-18
Age : 30
Location : ~dark palace~

https://night-fantasy.forumotion.net

Back to top Go down

Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty Re: Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

Post  Cez_Minesora Fri May 08, 2009 12:43 am

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Anime_girl

Naruto este alegerea ta. De cand l\\'ai vazut, ai fost fermecata de ochii sai albastri ca cerul limpede.
V\\'ati intalnit in parc, pe cand te plimbai cu Anko Mitarashi, senseiul tau. Naruto s\\'a lovit de tine, fiindca mergea cu spatele, vrand sa demonstreze ca instinctul sau ii va spune cand sa se dea la o parte. De atunci, v\\'ati mai intalnit de cateva ori si asa ati devenit prieteni.

V\\'ati sarutat prima oara la Balul Bobocilor, cand Naruto a baut prea mult Sake. Te\\'a luat de talie, te\\'a dus pe ringul de dans si acolo te\\'a sarutat, in timp ce dansa. Acel sarut a fost minunat, fiindca i\\'ai raspuns, sarutandu\\'l.
Cez_Minesora
Cez_Minesora
High Spirit
High Spirit

Female Posts : 222
Points : 231
Reputation : -1
Join date : 2009-05-07

Back to top Go down

Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty Re: Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

Post  Ayuky Fri May 22, 2009 3:29 am

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Sensai

Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\''ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\''a dat\''o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!
Ayuky
Ayuky
Newbie
Newbie

Female Posts : 49
Points : 62
Reputation : 0
Join date : 2009-05-09

Back to top Go down

Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty Re: Cu care din personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum