Night Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Subsemnata x-culesc

2 posters

Go down

Subsemnata x-culesc Empty Subsemnata x-culesc

Post  Onde Calyope Elizabeth Fri May 08, 2009 6:28 am

Ca nou venita trebuie sa va satisfac curiozitatea, nu? Cel putin pana la un animit punct.
Incepanad cu inceputul[repetite intentionata] nesemnificativ: Majoritatea ma cunoasteti drept Onde Calyope ELizabeth/Whiteangels. altii deloc. Pentru cei ce nu ma cunosc, caci pentru cei ce ma cunosc nu aduc nimic nou, sunt nevoita sa ma prezint deci: Mi se spune Calyope sau Dogma dramei paradoxale, va ganditi voi de ce, e cam evident. Am 13 ani, ma rog aproape 14[ati descoperit apa calda cu aceasta informatie, nu?] stau in..e stiti voi pata aia mare si mov de pe harta intitulata Bucuresti? Eh cautati cu lupa, poate ma vedeti, ma rog nu stiu de ce e mova era mai bine gri, aducea mai mult a realitate ce-i drept. Pacat ca jegul nu se poate exprima. Ce-mi place? Arta in general si eu ma ghidez dupa motto-ul "Arta-i o viata, invata s-o traiesti" Deci va dati seama, insa ca sa o aprofundez: Imi plac peisajele, imi palce sa le privesc mai mult singura peisajele, egoista din fire. Probabil marea intrebare, ce culoare imi place? Pai imi place rosul si gri-ul si imi plac nonculorile deobicei. Ador muzica, e o parte din mine ca si pianul si: desenul, literatura, pierdutul vremii. Imi palc si flori, cum ar fii: trandafiri[albi cu margini rosi, rosii, crem, negri] irisii, crini[paianjeni, regali, normali] acestea cel mai mult in principiu toate. Si cam atat, intrbari?[ma rog se gasesc destule daca stau sa ma gandesc, dar ma rog]
Onde Calyope Elizabeth
Onde Calyope Elizabeth
Newbie
Newbie

Female Posts : 38
Points : 50
Reputation : 0
Join date : 2009-05-08

Back to top Go down

Subsemnata x-culesc Empty Re: Subsemnata x-culesc

Post  Dark Pristess Fri May 08, 2009 9:17 am

Calyope! ce placere sa te vad aici...welcome si happy posting! de spam nu-ti zic pentru ca stiu ca esti veterana in ale forumurilor!
Dark Pristess
Dark Pristess
Admin
Admin

Female Capricorn Rooster
Posts : 430
Points : 516
Reputation : 0
Join date : 2009-03-18
Age : 30
Location : ~dark palace~

https://night-fantasy.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum